Манчестър Юнайтед и Уулвърхемптън играят при резултат 2:0 в мач от

...

НА ЖИВО: Манчестър Юнайтед - Уулвърхемптън 2:0, Гарначо реши всичко

Манчестър Юнайтед и Уулвърхемптън играят при резултат 2:0  в мач от 36-я кръг на Висшата лига.

В 9-а минута пристигна първата по-интересна обстановка в мача, откакто Антони открадна топка и напредна дриблирайки, само че изстрелът му с левия крайник мина около десния непряк дирек на Бентли. Оставаха 15 минути до края на първото полувреме, когато Люк Шоу центрира от левия фланг, а Антони бе на чиста позиция, само че от близка отдалеченост ударът му с глава прелетя над напречната греда.

В 32-а минута Бруно Фернандеш достави отлично подаване на Антони, който се отскубна от противниковата отбрана и пусна топката към Антони Марсиал, който на празна врата нямаше проблем да приключи и да изведе тима си напред в резултата - 1:0 за Манчестър Юнайтед.

Три минути преди края на постоянното време " алените дяволи " можеха да удвоят резултата, откакто Матеуш Куня без да желае насочи топката към личната си врата, само че Бентли съумя да реагира и със сетни сили мазета в корнер.

През второто полувреме Уулвърхемптън се засилва в предни позиции, само че не успяваше да приключи по-добър метод своите офанзиви. В 59-а минута Антони имаше добра опция, като стреля от границата на наказателното поле, а след получилия се рикошет топката мина премина на сантиметри от левия непряк дирек на Бентли.

В 73-а минута Джейдън Санчо получи добра топка и навлезе в наказателното поле, след което показва добра техника и стреля в близкия ъгъл, само че Бентли избави по свръхестествен метод с една ръка. Каземиро опита удар от придвижване в 82-а минута, като топката летеше застрашително към левия ъгъл, само че стражът на Уулвс още веднъж бе на равнище и мазета в корнер.

В 90-а минута Манчестър Юнайтед провежда добра контраофанзива, а Бруно Фернандеш отклони към Антони, който шутира от границата на наказателното поле, само че Бентли за следващ път сподели прелестен инстикт.

Стартови сформира:

Манчестър Юнайтед:  1. Давид де Хеа, 23. Люк Шоу, 19. Рафаел Варан, 2. Виктор Линдельоф, 29. Аарън Уан-Бисака, 14. Кристиан Ериксен, 18. Каземиро, 21. Антони, 8. Бруно Фернандеш, 25. Джейдън Санчо, 9. Антони Марсиал

Треньор:  Ерик загар Хаг